Vitajte v našom veľkoobchode

Sme autorizovaný importér značkových hodiniek:  Swiss Military by Chrono, Swiss Collection, japonských hodiniek Q&Q, švajčiarskych hodiniek zn. Adriatica, a náramkových hodiniek zn. Pierre Ricaud.

Ak ste náš doterajší obchodný partner, stačí sa zaregistrovať a na adresu corcom@corcom.sk , alebo telefonicky na 0905417408 nám zaslať informáciu o registrácii, aby ste mali sprístupnené na stránke veľkoobchodné ceny.


Pre nových zákazníkov:
Ak máte záujem o prístup do sekcie pre predajcov, informujte nás prosím emailom na corcom@corcom, že ste sa zaregistrovali . Uveďte, za akým účelom chcete hodinky a hodiny kupovať , kde ich budete predávať. Nezabudnite pripojiť aj scan výpisu z obchodného registra, alebo živnostenského listu. Bez týchto informácií Vám prístup do sekcie nemôže byť povolený.

Povolenie na prístup do sekcie veľkoobchodu povoľujeme iba zákazníkom, ktorí majú kamennú predajňu, nie internetovým obchodom.

Minimálna objednávka pre veľkoobchodný nákup nie je stanovená.

Dodávky do 100 EUR sú spoplatnené, objednávky nad  100 EUR zasielame kuriérskou službou DPD zdarma.


Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na corcom@corcom.sk alebo na tel. čísle 0905417408 v pracovných dňoch od 8,00 do 16,00 hod..